Skip links

İç Mimarlık Stüdyosu

Etkileyici
- ve etkili.

1

01
/ ‏‏‎ İhtiyaç Analizi ve Başlangıç

Projelerimiz, başlangıçta müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını ve hayal ettikleri mekanları anlama aşamasıyla başlar. İlk görüşmelerde sizinle projenizin amacını, bütçesini ve özel isteklerinizi tartışırız.

02
/ ‏‏‎ Tasarım ve Planlama

Tasarım ve planlama aşamasında, iç mekanlarınızın konsept çalışmaları belirlenir. Mekan renkleri, kumaşlar, malzemeler, mobilyalar, aydınlatma ve diğer tasarım unsurları seçilir. 2D ve 3D çizimlerle tasarım vizyonunuzu görselleştiririz.

03
/ ‏‏‎ İnşai ve Uygulama

Tasarım onaylandığında, projenin uygulanmasına geçilir. İnşaat ekipleriyle yakın işbirliği içinde, tasarımı hayata geçiririz. Malzemelerin seçimi ve satın alınması, montaj işlemleri, dekorasyon ve diğer uygulama süreçleri bu aşamada gerçekleşir.

04
/ ‏‏‎ ‎Bitirme ve Teslimat

Projeyi tamamladığımızda, iç mekanların son dokunuşları yapılır ve müşteriye teslim edilir. Mobilya yerleştirme, aydınlatma kurulumu, dekoratif detayların eklenmesi ve son temizlik bu aşamada gerçekleşir.

Tutkulu
-mimari

2

Mimarlık sadece bir meslek değil, bir tutkudur. Biz, bu tutkuyu her projemizde canlı tutuyoruz. Mimari tasarımın gücünü ve etkisini anlıyoruz ve her mekanın, insanların yaşamlarını şekillendiren bir rol oynadığına inanıyoruz.

Yenileme

%

Fonksiyonel alanlar

%

Mimari

%

Harika
iç mimari ikonlar oluşturuyoruz

Evlerimiz,iş yerlerimiz, çalışma alanlarımız, çocuk odalarımız ve aklınıza gelebilecek daha bir sürü fonksiyonel alanlar, hayatımızın en önemli köşelerinden biri olmaya adaydır ama tabii ki öncelik sırasını siz daha iyi bilirsiniz. Biz, bu öncelikli fonsiyonel alanlarınızı özel ve benzersiz kılmak için buradayız. İç mimarlık ve tasarım alanındaki uzman ekibimiz, her alanın kişisel tarzını ve fonksiyonunu yansıtan harika ikonlar yaratmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanır.
Explore
Drag